|
Results |
PCB-34 (7) |
1. | Glen FERRIER | Clyde Judo |
2. | Luke HUNTER | Jidel Judo 93 |
3. | Alex MCKEE | Kin Ryu Judo Club |
3. | Coby SWEETLAND | Jidel Judo 93 |
PCB-38 (12) |
1. | Elliot MARIE | Budokwai |
2. | Samuel KNIGHTS | Mikes Judo Club |
3. | Oscar GORODETSKIY | Dowty Judo |
3. | Bailey WALTERS | Kingsley School Judo Club |
5. | Harvey HUNTER | Hibari Kan |
5. | Ethan MILLS | Black Dog |
7. | Haaris MCGRORTY | Whitburn Judo Club |
7. | Deen HUSSAIN | Dragons Academy |
PCB-42 (10) |
1. | Stanley PUSEY | Micklefield Judo Club |
2. | Jamie LEROUX | Renzoku Jc |
3. | Ocean HUGHES | Camberley |
3. | Jake (VI) PASQUILL | Bacup |
5. | Cedric DAVIES | Judo Swansea |
5. | Vaidotas PULOKAS | Kin Ryu Judo Club |
7. | Lewis YATES | Destination Judo |
7. | Nikita GILCHENKO | Budokwai |
PCB-46 (11) |
1. | Yurii LOKTIONOV | Tonbridge |
2. | Alban TUBIO | Destination Judo Blackhall |
3. | Finley FITZPATRICK | Camberley |
3. | Seitaro SUZUKI-SEAGO | Camberley |
5. | Ibrahim MIRZA | Judo Sensei London |
5. | Chayse FRANKLIN | Micklefield Judo Club |
7. | Matthew LANE | Parks Judo Club |
7. | Leone BARTOCCIONI-MENCONI | Budokwai |
PCB-50 (13) |
1. | James RUTHERFORD | Destination Judo |
2. | William CHRISTIENSEN | Lincoln Judo Academy |
3. | Reece BLACKSHAW | Penistone Judo Club |
3. | Freddie ALLEN | Bradley Stoke |
5. | Reuben THOMSON | Sportif |
5. | Rudy GREEN | Bishop Stortford |
7. | Brendan FITZPATRICK | Camberley |
7. | Matthew EGLIN-STAVELEY | Craven Judo Academy |
PCB-55 (11) |
1. | Luka ABASHIDZE | Palavani Judo Club |
2. | Sam MARRIOTT | Hardy Spicer 83 Judo Club |
3. | Joe LEACH | Core Judo |
3. | Neill Florenz CUISON | Tonbridge |
5. | Ciprian CIRSTEA | Kangei Judo Club |
5. | Finley WAUGH | Wirral Judo Club |
7. | Toru KEEN | Sportif |
7. | Luka Gori IOSEBASHVILI | Palavani Judo Club |
PCB-60 (8) |
1. | Harrison WOOD | The Parks |
2. | Sean MCALEESE | Sportif |
3. | Murray (VI) MCCONNELL | Sportif |
3. | Jake PATERSON | Camberley |
5. | Cole LENNON | Sportif |
5. | Kaleem KIYANI | Kin Ryu Judo Club |
7. | Jack MCINTYRE | Whitburn Judo Club |
PCB-66 (2) |
1. | Keanu BRACHER | Polkyth Judo Club Psuk & Drake |
2. | Bailey WILSON | Worcester Judo Club |
PCB-73 (4) |
1. | Theo CLARKE-HENDERSON | Wirral Judo Club |
2. | Neeson FLYNN | Elgin Judo Club |
3. | Mohammed EL-AMIR | Core Judo |
3. | Alasdair ANDREW | Clyde Judo |
PCB+73 (2) |
1. | Boyan TODOROV | Medway Park Judo Club |
2. | Anton DERKACH | Ealing Jc |
CG-44 (5) |
1. | Evie CHURCH | Tees Valley |
2. | Eva EWING | Sportif |
3. | Nicola BULGA | Budokwai |
3. | Nia AGUILAR | Craig Ewers Academy |
CG-48 (10) |
1. | Amelia ALDER | Osaka |
2. | Jocelyn CALLAGHAN | Destination Judo |
3. | Jessica RUSH | Rush Judo |
3. | Amy MCGRORTY | Destination Judo |
5. | Daisy HODGKINSON | Cedars Judo Club |
5. | Rachael GRAY | Destination Judo |
7. | Charlotte HUNT | Micklefield Judo Club |
7. | Amber PENLINGTON | Leicester Judo Academy |
CG-52 (21) |
1. | Lola HODSON | Dragons Academy |
2. | Maia THOMSON | Sportif |
3. | Zara WILKINSON | Huddersfield Judo Club |
3. | Lucy ROBINSON | Kin Ryu Judo Club |
5. | Lois HENDERSON | Sportif |
5. | Harriet JONES | Pro Judo |
7. | Olivia BARFOOT-SAUNT | Ray Stevens Academy |
7. | Jessica NUNN | Bishop Stortford |
CG-57 (17) |
1. | Chloe LINK | Relentless Judo Club |
2. | Kenady RAINE | Tees Valley |
3. | Maddy KISSENISKY | East Yorkshire Judo Academy |
3. | Sarah SMITH | Destination Judo |
5. | Natalia ROJEK | Team Bath |
5. | Katie WINDLE | SKK |
7. | Nicola BEAUMONT | Garioch Judo Club |
7. | Constance CAIRNS | Just Judo Yoshin |
CG-63 (19) |
1. | Lucy WINDLE | SKK |
2. | Roberta ANTON | Rush Judo |
3. | Sadie HOPE | Tees Valley |
3. | Maya AUBERT-GOMEZ | Ealing Jc |
5. | Eliza SEDGBEER | Bishop Stortford |
5. | Sophie DAVIS | Samurai Judo Club |
7. | Eleanor BUCKLE | East Yorkshire Judo Academy |
7. | Ellie JAMES | High Wycombe Judo Centre |
CG-70 (6) |
1. | Julia MARCZAK | Judo Sensei London |
2. | Paige KEANE | Dragons Academy |
3. | Jemima CADGE | Rush Judo |
3. | Ruby ONEILL | L21 Judo |
CG+70 (11) |
1. | Nicole WOOD | Bishop Stortford |
2. | Napsugar PASZTOR | Tessa Sanderson Foundation - G |
3. | Megan LICENCE | Sportif |
3. | Milly HORSFIELD | SKK |
5. | Gracie WILSON | Huddersfield Judo Club |
5. | Alexis MCGARRY | Sportif |
7. | Stephanie CRAVEN-GRAY | Judo Club Esprit |
7. | Emily MITCHELL | Crawcrook Judo Club |
|