Results |
PCG-32 (3) |
1. | Eva EWING | Sportif JC |
2. | Ruby DELANEY | Toshi Kazoku Judokwai |
3. | Chloe GARRETT | Kangei JC |
PCG-36 (2) |
1. | Jessica NUNN | Bishops Stortford Judokwai |
2. | Jocelyn CALLAGHAN | Destination Judo |
PCG-40 (8) |
1. | Amelia ALDER | JC Osaka |
2. | Imogen AUSTEN | Core Judo Academy |
3. | Amy MCGRORTY | Destination Judo |
3. | Kate CHISHOLM | R.K. JC |
5. | Charlotte TIMSON | Micklefield JC |
5. | Madeline SMILES | Sportif JC |
7. | Jessica RUSH | Rush JC |
7. | Megan HOWE | Kin Ryu JC |
PCG-44 (9) |
1. | Sadie HOPE | Thornaby Pavilion JC |
2. | Emma MCCABE | Titan JC |
3. | Jessie EDWARDS | Clyde JC |
3. | Sofia DAVIES | Core Judo Academy |
5. | Myeisha DAWKINS | Moberly JC |
5. | Eliza SEDGBEER | Bishops Stortford Judokwai |
7. | Daisy CONNOR | Rush JC |
7. | Tamsin CURRIE | Wirral JC |
PCG-48 (15) |
1. | Kenady RAINE | Gateshead JC |
2. | Charlie WHITFIELD | Bradley Stoke JC |
3. | Lola HODSON | Dragons Academy |
3. | Madeleine KISSENISKY | East Yorkshire Judo Academy |
5. | Sophie MAPPLEBECK | Highland Budokan |
5. | Katie WINDLE | SKK JC |
7. | Sarah SMITH | Destination Judo |
7. | Elisa THOMPSON | Gateshead JC |
PCG-52 (11) |
1. | Queenie TANCOCK | Bishops Stortford Judokwai |
2. | Sophie DAVIS | Samurai JC |
3. | Sophie WILKINSON | Ealing JC |
3. | Sophie MCMILLAN | West Calder JC |
5. | Charlotte HAY | Drake JC |
5. | Sophie THORPE | JC Esprit |
7. | Evie SHERGILL | Pinewood JC |
7. | Eleanor BUCKLE | East Yorkshire Judo Academy |
PCG-57 (12) |
1. | Julia MARCZAK | Ernest Bevin Phoenix JC |
2. | Tara Nel ALLAN | Craven Judo Academy |
3. | Roberta ANTON | Luton JC |
3. | Lily RAFFERTY | Destination Judo |
5. | Olivia SIMPSON | Kangei JC |
5. | Nina WILSON | Destination Judo |
7. | Natalia ROJEK | Team Bath |
7. | Mia GOODE | Kin Ryu JC |
PCG-63 (6) |
1. | Nicole WOOD | Rush JC |
2. | Tyra THOMAS | Dragons Academy |
3. | Lucy ROBINSON | FIJ Sportif |
3. | Kerry MCGILL | Sportif JC |
PCG-70 (4) |
1. | Gracie WILSON | Huddersfield JC |
2. | Paige KEANE | Dragons Academy |
3. | Savannah BUZZARD | Devizes JC |
3. | Lucy WHITESIDE | Bredakwai Judo Academy |
PCG+70 (4) |
1. | Milly HORSFIELD | SKK JC |
2. | Kacey BARNETT | Bishops Stortford Judokwai |
3. | Leah HARWOOD | SKK JC |
3. | Alanna HOPKINS | Drake JC |
CB-42 (13) |
1. | Luke THOMSON | Sportif JC |
2. | Jack HAYES | Dragons Academy |
3. | Louis ROTHWELL | Kin Ryu JC |
3. | Ryan KING | Dominic King Judo Academy |
5. | Maxwell MASUKU | EGH JC |
5. | Rhys EVANS | Dragons Academy |
7. | Harvey CREASEY-COTTLE | Devizes JC |
7. | Evan ALLAN | Craven Judo Academy |
CB-46 (11) |
1. | Henry STURM | Core Judo Academy |
2. | Charlie AYRE | Gateshead JC |
3. | Kylan AYLWARD | Dragons Academy |
3. | Oliver ALMOND | Moberly JC |
5. | James SMITH | Yates Star JC |
5. | Max CHEUNG | Shudan Wellingborough JC |
7. | George HOLLAND | Tonbridge JC |
7. | Mason SHANKLEY | Hibari Kan JC |
CB-50 (18) |
1. | Ethan STEELE | Grimsby JC |
2. | Samuel WALKER | Sportif JC |
3. | Dylan KIRK | Camberley JC |
3. | Brandon JAMES | Dragons Academy |
5. | Owen LAMBERT | Harlow JC |
5. | Bougoffa OMAR EL KHATAB | Moberly JC |
7. | Thomas MOORE | Kin Ryu JC |
7. | Liam PEROTE VERAS | Moberly JC |
CB-55 (39) |
1. | Luke DAVIES | Ealing JC |
2. | Ayoub DAFALLAH | Metro JC |
3. | Sam EATON | Bishops Stortford Judokwai |
3. | Lewis FRYER | Rush JC |
5. | Rory TYRRELL | Camberley JC |
5. | Andrew LAPPIN | Southside JC |
7. | Jamie DREW | Micklefield JC |
7. | Daniel GIVAN | Destination Judo |
CB-60 (31) |
1. | Adam BELGROUNE | Pro Judo |
2. | James REID GRAY | Destination Judo |
3. | Iosin HUSEINOV | Bishops Stortford Judokwai |
3. | Tommy JACKSON | East Yorkshire Judo Academy |
5. | Gergo BERENDI | Rush JC |
5. | Noah JONES | Pinewood JC |
7. | Sam ELLIOTT | Micklefield JC |
7. | Joseph PEDEN | Clyde JC |
CB-66 (48) |
1. | Harry COX | Hardy Spicer 83 JC |
2. | Ryan MAY | The Parks JC |
3. | Ben LEVY | Budokwai |
3. | Billy RODMAN | Hibari Kan JC |
5. | Charlie THORP | Black Dog JC |
5. | Anton MYERS | Hardy Spicer 83 JC |
7. | Lloyd ANDREWS | Simply Judo |
7. | Daniel MENSAH | Moberly JC |
CB-73 (22) |
1. | Caleb DRYSDALE | Hardy Spicer 83 JC |
2. | Benjamin FOX-KENNEDY | Sportif JC |
3. | Nye GREASLEY | Kendal JC |
3. | Cameron HENDERSON | Destination Judo |
5. | Pierre MICHELIN | South Brent JC |
5. | Luke AUSTEN | Core Judo Academy |
7. | William SLANEY | Lancaster University Club |
7. | George BROWN | Sportif JC |
CB-81 (14) |
1. | Joshua LEONARD | JC Osaka |
2. | Connor CRAIG | Isle of Man Southern JC |
3. | Sam NAUGHTON | Bacup JC |
3. | Luke HENDERSON | Sportif JC |
5. | Piers MAURIN-MASSA | Redbridge JC |
5. | Samuel GRANT | Pinewood JC |
7. | William BELLOW | Crayford JC |
7. | Volodimir MYHALYUK | Core Judo Academy |
CB-90 (5) |
1. | Gregor MILLER | Tayside JC |
2. | Cole GADSBY | Core Judo Academy |
3. | Jake MCKENNA | Gateshead JC |
3. | Jake MAIR | SKK JC |
5. | Roman MUSTCHIN | Mercia JC |
CB+90 (4) |
1. | Shayden WALTERS | Ernest Bevin Phoenix JC |
2. | Harrison BURNS | Beach Judokwai |
3. | Ashley DOHERTY | Abbey JC |